Kontakta oss

Hör gärna av dig eller kom in till oss om du vill diskutera ett framtida samarbete, göra en felanmälan eller ta en god kopp kaffe.

Telefon: 08-556 962 00


Vitvaror

Kristina Solander Kristina Solander Arbetsledare service

kristina.solander@soderkyl.se
Tel: 08-556 962 00
Jan Bolin Jan Bolin Arbetsledare installation

jan.bolin@soderkyl.se
Tel: 08-556 962 00


Tvättstugor

Jonas Wallentin Jonas Wallentin Arbetsledare service

jonas.wallentin@soderkyl.se
Tel: 08-556 962 00
Daniel Solander Daniel Solander Arbetsledare installation

daniel.solander@soderkyl.se
Tel: 08-556 962 00

Kommersiell Kyla

Angela Rosengren Angela Rosengren Arbetsledare

angela.rosengren@soderkyl.se
Tel: 08-556 962 00
Mikael Andersson Mikael Andersson Ledande montör

mikael.andersson@soderkyl.se
Tel: 08-556 962 00

Butik / Lager

Stefan Isberg Stefan Isberg Lageransvarig

stefan.isberg@soderkyl.se
Tel: 08-556 962 00

Administration / Ordermottagning



Tel: 08-556 962 00


Ekonomi


Företagsledning

Johan Larsson Johan Larsson

johan.larsson@soderkyl.se
Tel: 08-556 962 00
Anders Kols Anders Kols

anders.kols@soderkyl.se
Tel: 08-556 962 00