Kundservice

Tvättstugor

Daniel Solander
Arbetsledare Service / Serviceavtal
daniel.solander@soderkyl.se
08-556 962 00

Rickardh Brodin
Försäljning / Installation / Renoveringar
rickardh.brodin@soderkyl.se
08-556 962 00

Johan Larsson
Försäljning / Bokningssystem / Tvättmedelsdosering
johan.larsson@soderkyl.se
08-556 962 00

Vitvaror

Kristina Solander
Arbetsledare Service / Installation
kristina.solander@soderkyl.se
08-556 962 00

Maria Lundell
Admin Service / Installation
maria.lundell@soderkyl.se
08-556 962 00

Gasspisar

Anoush Sääf
Teknisk support
anoush.saaf@soderkyl.se
08-556 962 00

Kommersiell Kyla

Angela Rosengren
Arbetsledare Service
angela.rosengren@soderkyl.se
08-556 962 00

Anders Kols
Installation / Serviceavtal
anders.kols@soderkyl.se
08-556 962 00

Butik / Lager

Stefan Isberg
Lageransvarig
stefan.isberg@soderkyl.se
08-556 962 00

Tomasz Wnuczynski
Lagerarbetare
tomasz.wnuczynski@soderkyl.se
08-556 962 00

 

Ekonomi

Anna-Lena Eid
Ekonomiansvarig
annalena.eid@soderkyl.se
08-556 962 00

Företagsledning

Kontakt

Ring direkt för bokning
Eller fyll i kontaktformuläret

Telefon: 08-556 962 00
E-post: info@soderkyl.se

Jag har läst och förstått Söderkyls integritetspolicy